Миколаївський коледж бізнесу і права (Миколаївський торгово-економічний кооперативний технікум Миколаївської облспоживспілки)
Mkb
Голосовать:
Инфраструктура
 • безкоштовне навчання
 • платне навчання
 • гуртожитки
 • довузівська підготовка
 • військова кафедра
 • бібліотека
 • післядипломна освіта
 • аспірантура
 • докторантура
 • спортивна інфраструктура
 • їдальня
Адреса
Телефоны

Рівень аккредитації: 1

Миколаївський коледж бізнесу і права бере початок з 1927 року, коли у Миколаєві була створена торгово-кооперативна школа яка в 1953 році реорганізована в кооперативне училище, а в 1968 році - в кооперативний технікум.


На початку 60-х років за ініціативою голови правління Миколаївської облспоживспілки А.Д.Ферлія було розпочато будівництво нового навчального корпусу.


"Рахувати відкритим ... технікум з 15 червня 1968 року", - словами першого наказу по технікуму підписаного першим директором З.С.Овсяницькою 17 червня почалася його історія. Повноцінне життя, а значить і його історія, почалися тоді, коли пролунав перший дзвоник і до аудиторій ввійшли перші студенти. Через рік технікум видав свою продукцію: 139 випускників отримали дипломи бухгалтера і товарознавця. Так почалася насичена проблемами і досягненнями історія технікуму. Колектив вирішував велику кількість різноманітних завдань. Адже ще не було гуртожитку, актової і спортивної зал, в навчальних аудиторіях не вистачало обладнання, були проблеми з кадрами. Але технікум жив і творив.


Сьогодні це навчальний заклад, який має все необхідне для підготовки кваліфікованих спеціалістів.


На всіх рекламних продукціях Миколаївського торгово-економічного кооперативного технікуму читаємо, колись урочисто заявлену студентами фразу: "Тут ви захочете вчитися!".


Що ж приваблює сюди молодь? Мабуть атмосфера приязні, доброти і разом з тим вимогливості, що царять у технікумі, затишок і порядок у кабінетах і лабораторіях, а головне - сучасні технології навчання, можливості реалізувати свої вміння і здібності у навчанні, на сцені, спортивному майданчику. Врешті, можливість жити справжнім бурхливим студентським життям.


Запорукою всього цього - тісна співпраця і спільні зусилля педагогічного та студентського колективу, адміністрації, студентської ради та профкому, збереження і розвиток добрих національних освітянських традицій і впровадження новітніх технологій навчання.


За 41 рік технікум підготував 17386 фахівців. Свого часу технікум закінчили голова правління Миколаївської облспоживспілки Білоус Іван Андрійович, голови правлінь 4 провідних райспоживтовариств, багато керівників та головних бухгалтерів, провідних фахівців кооперативних організацій, фінансових та банківських установ, підприємств торгівлі та ресторанного господарства, юридичних служб, судових і правоохоронних органів нашої області.


Широко застосовується проблемний метод навчання, заняття-презентації, рольові та ділові ігри, диспути тощо. Традиційними стали лекційні і практичні заняття з використанням інтерактивної дошки, комп'ютерної техніки і відповідних інформаційних та мультимедійних програм.Факультети:

Відділення:

економічне;

інформаційно-технологічне;

юридичне.

Спеціальності:

 •  на базі 9 класів:

бухгалтерський облік;

банківська справа;

 

 • на базі 11 класів:

фінанси;

правознавство;

товарознавство та комерційна діяльність (спеціалізація - товарознавство в митній справі);

технологія харчування.

Факультеты и специальности

Условия поступления

1. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, приймаються особи з повною загальною середньою освітою.
2. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти приймаються особи з базовою загальною середньою освітою.  
3. Технікум приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність.  
4. Технікум здійснює прийом студентів на старші курси у порядку переведення та поновлення в межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти, затвердженого наказом  Міністерства освіти України № 245 від 15 липня 1996 року. Перевищення ліцензованого обсягу допускається лише у разі поновлення осіб, які  повертаються після академічної відпустки.

Выбрать
Planets АР Крым Винницкая область Волынская область Днепропетровская область Донецкая область Житомирская область Закарпатская область Запорожская область Ивано-Франковская область Киевская область Кировоградская область Луганская область Львовская область Николаевская область Одесская область Полтавская область Ровненская область Сумская область Тернопольская область Харьковкая область Херсонская область Хмельницкая область Черскасская область Черниговская область Черновицкая область
Выбрать
+ добавить еще одну
3000 грн.
Спеціаліст
Сброс параметров
Найти
Новости ВУЗов
 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Закон фенома

  Наибольшее и наименьшее значения функции, конечно.

 • Все новости